W przestrzeni medialnej, coraz częściej pojawia się temat nowelizacji ustawy o hodowli zwierząt futerkowych. Poniżej prezentacja danych dot. #zakazhodowli w mediach społecznościowych.

Chronologia
Analiza danych wskazuje, że maksymalany (dzienny) zasięg tematu w siec uzyskał ponad 1,2MLN osób, i ponad 3,5K wzmianek. Średni dzienny zasięg w sieci w badanym okresie wyniósł około 250K osób.

Miejsca dyskusji
Głównym miejscem dyskusji dot. #zakazhodowli jest Facebook

TOP10 miejsca dyskusji Facebook

TOP10 miejsca dyskusji Twitter

Interakcje

Sentyment opinii 

Wyszukiwania w Wikipedia

Osoby, które o tym mówią (PTAT)
Wskaźnik „Osoby, które o tym mówią” zlicza wszystkie akcje (zdarzenia) wykonane w odniesieniu do strony, na podstawie których została utworzona aktywność na profilu użytkownika.

Komentarz
Analiza danych dot. ws. #zakazhodowli w okresie 01.10.2017 do 30.11.2017, ma ogromne dotarcie do użytkowników sieci, przez profile sprzyjające nowelizacji.( zakaz hodowli).

Temat #zakazhodowli budzi bardzo duże zainteresowanie w sieci. W badanym okresie od 01.10.2017 do 30.11.2017 liczba wzmianek dot. tematu wyniosła ponad 50K i 32K komentarzy, a suma wszystkich interakcji 232K.

Z analizy danych w social media jednoznacznie widać, brak masowego dotarcia przeciwników nowelizacji do użytkowników sieci .

dane: www.monitoir.com www.sotrender.com

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here